ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΣΥΝΕΡΓΑΤΗ ΔΙΚΗΓΟΡΟΥ

Η αγγελία έχει λήξει
A.E.ΜΠΙΤΣΑΞΗΣ & ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ
  • Ημερ. Δημοσίευσης: 23/07/2020
  • Αιτήσεις 0
  • θεάσεις 545
Περιγραφή

ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

Δικηγορική Εταιρία ζητεί Δικηγόρο, αποκλειστικής συνεργασίας και πλήρους απασχόλησης τριετούς δικαστηριακής εμπειρίας, με προϋπηρεσία στο ειδικό γνωστικό αντικείμενο της διεκδίκησης ληξιπρόθεσμων οφειλών τραπεζικών και εμπορικών απαιτήσεων.

Ειδικό γνωστικό αντικείμενο
• Επιδίκαση απαιτήσεων
• Εκδίκαση ενδίκων μέσων (ανακοπές / αναστολές)
• Αναγκαστική εκτέλεση
• Έλεγχος τίτλων ακίνητης περιουσίας

Ειδικά καθήκοντα
• Συγκέντρωση και αξιολόγηση εγγράφων δικαστικού φακέλου
• Εισηγήσεις για την διενέργεια νομικών ενεργειών

Θα συνεκτιμηθούν λοιπά προσόντα
• Μεταπτυχιακός τίτλων σπουδών
• Γνώση της Αγγλικής Γλώσσας
• Πιστοποίηση Υ/Η (ECDL, ICT κλπ).

Οι αιτήσεις θα τύχουν εχεμύθειας
Αποστολή βιογραφικού σε : e-mail lawcurvit@gmail.com

Πληροφορίες αγγελίας
  • ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣabsmartlaw@gmail.com
  • Είδος ΑγγελίαςΔικηγόρος
  • Εμπειρία1-3 Έτη
  • Επίπεδο ΣπουδώνΠτυχίο, Μεταπτυχιακό
  • ΓλώσσεςΑγγλικά
Αποθήκευση Προσοχή μην καταβάλετε χρήματα για αποστολή αιτημάτων ή συνεντεύξεις εργασίας