ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΑΝΑΖΗΤΑ ΥΠΑΛΛΗΛΟ ΓΡΑΦΕΙΟΥ

Η αγγελία έχει λήξει
Δικηγορική Εταιρεία
  • Ημερ. Δημοσίευσης: 09/05/2021
  • Αιτήσεις 1
  • θεάσεις 679
Περιγραφή

Περιγραφή Θέσης
Δικηγορική εταιρεία περιοχή Κολωνακίου, ζητεί υπάλληλο γραφείου για τη στελέχωση του τμήματος Γενικών και Νομικών καταχωρήσεων (data entry σε βάσεις δεδομένων), παραλαβής εγγράφων και αλληλογραφίας καθώς και Λογιστικών εγγραφών, πλήρους απασχολήσεως.
Απαραίτητα Προσόντα
• Πτυχιούχος ΑΕΙ με κατεύθυνση τις ειδικότητες Διοίκησης Επιχειρήσεων, Λογιστικής και γραμματειακής υποστήριξης.
• Πιστοποίηση ECDL ή άριστη γνώση MS Office (Word, Excel, PowerPoint).
• Πιστοποίηση γνώσης Αγγλικής γνώσης (proficiency level ).
• Οργάνωση δραστηριοτήτων γραφείου.

Λοιπά προσόντα θα συνεκτιμηθούν.
Η εταιρία προσφέρει:
• Διαρκή εκπαίδευση και εξέλιξη.
• Δυναμικό περιβάλλον εργασίας και πλήρη ασφάλιση.
Οι αιτήσεις θα τύχουν εχεμύθειας
Αποστολή βιογραφικού στο lawcurvit@gmail.com . Προηγείται προφορική τηλεφωνική συνέντευξη και εν συνεχεία προεπιλογή των υποψηφίων.

Πληροφορίες αγγελίας
  • ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣlawcurvit@gmail.com
  • Είδος ΑγγελίαςΔιοικητικό Προσωπικό
  • Εμπειρία1-3 Έτη
  • Επίπεδο ΣπουδώνΠτυχίο
  • ΓλώσσεςΑγγλικά
Αποθήκευση Προσοχή μην καταβάλετε χρήματα για αποστολή αιτημάτων ή συνεντεύξεις εργασίας