ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΖΗΤΕΙ ΑΤΟΜΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΥΨΗ ΘΕΣΕΩΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΩΣ

A.E.ΜΠΙΤΣΑΞΗΣ & ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ
  • Ημερ. Δημοσίευσης: 11/01/2021
  • Αιτήσεις 1
  • θεάσεις 426
Περιγραφή

Περιγραφή Θέσης
Δικηγορική εταιρεία στο Κολωνάκι, ζητεί για κάλυψη θέσεως Γραμματέως πλήρους απασχολήσεως με εξειδίκευση στο χειρισμό και την καταχώρηση στοιχείων σε βάσεις δεδομένων (data entry), την αρχειοθέτηση και οργάνωση φακέλων και την διεκπεραίωση θεμάτων με επικοινωνία και αλληλογραφία.
Απαραίτητα Προσόντα
• Πτυχιούχος ΑΕΙ ή σχολής κατεύθυνσης Γραμματέων ή Διοίκησης Επιχειρήσεων.
• Πιστοποίηση ECDL ή άριστη γνώση MS Office (Word, Excel, PowerPoint).
• Πιστοποίηση γνώσης Αγγλικής γνώσης (proficiency level ).
• Οργάνωση δραστηριοτήτων γραφείου.
• Ευχέρεια προφορικού λόγου.
• Δυνατότητα διαχείρισης πολλαπλών καθηκόντων.
• Ευελιξία και προσαρμοστικότητα.

Λοιπά προσόντα θα συνεκτιμηθούν.
Η εταιρία προσφέρει:
• Διαρκή εκπαίδευση και εξέλιξη.
• Δυναμικό περιβάλλον εργασίας και πλήρη ασφάλιση.
Οι αιτήσεις θα τύχουν εχεμύθειας
Αποστολή βιογραφικού στο absmartlaw@gmail.com. Προηγείται προφορική τηλεφωνική συνέντευξη και εν συνεχεία προεπιλογή των υποψηφίων.

Πληροφορίες αγγελίας
  • ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣabsmartlaw@gmail.com
  • Είδος ΑγγελίαςΓραμματέας
  • Εμπειρία1-3 Έτη
  • Επίπεδο ΣπουδώνΠτυχίο
  • ΓλώσσεςΑγγλικά
Αποθήκευση Προσοχή μην καταβάλετε χρήματα για αποστολή αιτημάτων ή συνεντεύξεις εργασίας